SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karpona te futbollit (Taka) NIKE CTR360 ORIGJINALE
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
ID e produktit :
96118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Karpona te futbollit (Taka) NIKE CTR360 LIGHTBLUE MODEL origjinale , te perdorura , numri 41 .
Takat e kepuceve jane gjysme-profesionale(nje model me i ulet se ai qe e perdorin futbollistet profesional) dmth jane prej plastikes dhe gomes. Ndersa kepuca eshte prej lekures dhe gomes.
Kontakt : +37744830874
Informata rreth publikuesit
Donat
Gjakovë
+37744830874
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »