SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 3
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
ID e produktit :
96166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes playstation 3 ne gjendje te mir me nje dorz(controller,jostick),me 7 lojra origjinal me mbushes te dorzes dhe paisjet per ndezje per me shum shikone ne foto,i perdorur vetem pak numri
044634110
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »