SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reklama & Dizajn
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
ID e produktit :
96222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm keto sherbime:

• Dizajn (ultra hd)
• Logo 3D
• Reklama ndriçuese
• Fotografi profesionale
• Web Faqe
• Marketing Online

• Reklama të ndryshme, si:
Folia ngjitse - adeziv,
Ceradë - banner,
Vizitkartela embos,
Aroma për vetura,
Kataloga dhe Broshura,
Kimika dhe Shkrepsa,
Varse për çelsa,
Ora muri me fotografi,
Butona dhe Stikera,
Gota magjike, etj..

Me lokacion gjindemi, karshi HiB Petrol - Prizren

Facebook kontakt: goo.gl/QutGbS 

Mob / Viber: +377 44 691 551
Informata rreth publikuesit
L
Prizren
044 691 551
Rr. Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »