SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5 full unlock 16GB
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
ID e produktit :
96226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes celularin iPhone 5 16GB fabric full unlock. I blere ne Suedi Apple store Stockholm dhe shume i rujtem. Punon shume mire. Kontakti me viber eshte i mundshem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
049564416
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »