SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepiza Fujitsu Siemens (Geneva-Impex)
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '13
ID e produktit :
9625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Geneva - Impex

Shtepiza Fujitsu Siemens ( Me shumice dhe Pakice )

Performancat :

Hardisk : 80gb
Ram memory : 1 Gb - 2Gb
Processor : 2.8 Ghz

Per cope 40 Euro , ndersa per shumice sipas marrveshjes .

Nr. Kontaktues : 044946434
Informata rreth publikuesit
Geneva-Impex
Ferizaj
044 946 434
Ferizaj, Mbrenda Stacionit te autobusav [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »