SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop DELL - 6400 (Geneva-Impex)
Çmimi :
€145.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '13
ID e produktit :
9626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERT SPECIALE ..............................................

LAPTOP DELL - 6400 - 14.1 inch
------------------------------------
Core 2 Duo 2.6 GHz
2GB RAM
150 HDD
Kartel Grafike - 1 Gb
-----------------------------------
çmim special për vetem 145 Euro

Bejm shitjen e laptopeve dhe me shumic , cmimi sipas marrveshjes ...

Me Rrespekt
Tel:044946434
Ferizaj, Brenda Stacionit te Autobusave
Informata rreth publikuesit
Geneva-Impex
Ferizaj
044 946 434
Ferizaj, Brenda Stacionit te Autobusave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »