SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung s4 zoom
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
ID e produktit :
96260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni samsung s4 zoom eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir Mbushsi dhe degjuset +dy mbrojtset (zez dhe e bardh)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eni
044290301
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »