SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepihat të cilësisë së lartë
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
96422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy tepihë te cilësisë së lartë nga brendet më të reja përëndimore, të blerë para 1 viti.
Janë të mirëmbajtur dhe ngjyrat i kanë karakteristike që përshtaten lehtë me çfarëdo enterieri dhe me mobilje.
Madhësia e tyre: tepih për sallon 200 cm X 220 cm, ndërsa tepihi stazë për koridor 200 cm X 65 cm.
Çmimi për të dy tepihët është 150 euro;

Poashtu shiten edhe disa orendi te tjera, me çmim sipas marreveshjes .

Mirëpres vetëm blerësit serioz. Mund të më kontaktoni në këta nr.tel. 044-203-028;
Per t'i shikuar, çdo ditë pas ores 17:00.
Informata rreth publikuesit
Ukë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »