SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SISTEM KOMPLET I NXEMJES ME NAFT PLUS REZERVAR 2000LITRA.
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
ID e produktit :
96424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplet sistemi i nxemjes qendrore pa perdorur me naft brineri stufa edhe rezervar i metalit me kapacitet 2000 litera qmimi 999 euro komplet . Info : 044201659 si dhe ne viber +37744201659

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxxx
Prishtinë
044201659
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »