SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Akuariumi (55 Litra)
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
ID e produktit :
96634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet akuariumi me dimeniosne 65x25x35 se me bashku me mbi 60 Peshqi llojet: Gupi shumica dhe disa Plati, gjithashtu akuarium posedon Nxemsen e ujit, Pompa e oksigjenit, Pompen e jashtme dhe disa dekorime.
044-682-062
Informata rreth publikuesit
Bekim
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »