SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dress elegant
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
ID e produktit :
96642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fustani elegant me ngjyr te kuqe i pershtatshem per evente te ndryshme me punime dore dhe me gur te ndriqueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florije
Gjilan
045 593 243
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »