SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOLEGJI UNIVERSI
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '13
ID e produktit :
967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mundesia e pranimit te studentëve per vitin akademik 2013/14 ne keto drejtime:
Bachelor :
Infermieri e pergjithshme
Kulture fizike sport dhe rekreacion
Master:
Shendeti, sporti dhe rehabilitimi,
Kulture fizike sport dhe rekreacion
Informata rreth publikuesit
KOLEGJI UNIVERSI
Prishtinë
+37744170586
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »