SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4 Gt-I9505
Çmimi :
€161.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
ID e produktit :
96715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Galaxy S4 16Gb eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shume mire.
0038649866798
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prizren
049866798
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »