SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LG optimus L3 e400
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
ID e produktit :
96753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
.I punojn te gjitha aplikacionet.Eshte pak i grithur.Por punon shume mire.Per me shume informata kontaktoni ne tel.049648687 dhe ne viber +38649648687.
Informata rreth publikuesit
Alban
Pristina
+38649648687
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »