SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane Projekte si dhe Ndertim i Shtepive
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
ID e produktit :
96764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
N.N.T l-LiLi -> kryen te gjitha llojet e projekteve si dhe ofrojm katalog me projekte te gatshme.
Gjithashtu kryejm nderimin, suvatimin, fasadat, instalimin elektrik dhe ujsjelles, nivelizimin per te gjtha llojet e ndertimev si te ulet ashtu edhe te lart.
Me nje qmim shum te volitshem si dhe pervoj shumvjeqare
nr tel. 044 498 326 / 049 833 306
Informata rreth publikuesit
N.N.T L-LiLi
Drenas
044 498 326
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »