SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fustan nuserie, vello dhe kuror nga Amerika
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
ID e produktit :
96771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fustani nuseris me vello dhe kuror i ardhur nga amerika i perdorur vetem nje here.Postuar nëpërmjet celularit. Nr tel 045 688 511
Informata rreth publikuesit
ilir
045 677 553
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »