SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Monitor + PC me te gjitha pjeset
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
ID e produktit :
96781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes monitorin KTC modeli W9009S 19" i pershtatshem per videolojra me rezolucion te larte prej 1440 x 900 dhe 16.7M display color I paisur me zerim Audio . Pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt.

Bashk me monitorin vjen edhe PC shtepiza 1.8ghz dual core 1GB ram dhe kartel shum te mir grafike Up To 300MB poashtu edhe me te gjitha kablot lidhse tastiera dhe mausi .
Vetem monitori ia vlen per qmimin.
Informata rreth publikuesit
Arber
Mitrovicë
045444510
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »