SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Laptopi ACER ASPIRE 5740G
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
ID e produktit :
96851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet laptopi Acer Aspire 5740G në gjendje shumë të mirë fizike, si dhe performancë shumë të mirë.

Performancat:
- Intel Core i3 Processor 330M (2.13 GHz, 3MB L3 cache)
- 4GB RAM DDR3
- 320GB HDD
- DVD-Super Multi DL drive
- 6cell Li-ion battery
- ATI Mobility Radeon HD 5470 up to 2234 MB HyperMemory
- 15.6" HD LED LCD

Informata shtesë: i ka 4 porte USB, porte VGA dhe HDMI, web kamerë Crystal Eye, LAN, dhe portet e kartelës së zërit (sound card). Punon shumë mirë me sistemet operative të cilat vet i kam provu: Windows 7, 8.1 dhe aktualisht e ka Windows 10 i cili gjithashtu punon shkëlqyeshëm. Kam punu edhe me Ubuntu 10.4, ka performancë të shkëlqyshme. Baterin e mbanë mjaft mirë varësisht se çfarë pune kryni.
Për detaje tjera mundeni me m'kontaktu në nr e telefonit 049700730 qoftë në GSM apo edhe përmes Viber-it.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »