SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vello/fustan nuserie
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
ID e produktit :
96983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira fustanin e nuserise te veshur vetem nje here. Fustani eshte nga Amerika i markes Demetrios dhe eshte blere ne dyqanin White Sposa. Cmimi i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
majlinda
Prishtinë
049434377
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »