SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lenovo K900
Çmimi :
€285.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
ID e produktit :
97004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lenovo K900. Processor intel dual core 2.0, kamera 13MP mbrapa dhe 2MP para, 2GB RAM, 16 GB memorje. Eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mire. Ekrani 5.5''. Cmimi i diskutueshem...
Informata rreth publikuesit
urim
Prishtinë
+37744932656
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »