SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.N Plluzhina-GROUP
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
ID e produktit :
97026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
N.N Plluzhina-GROUP eshte nje kompani ndertimore me nje tradite mbi 25 vjeqare. E themleuar ne Kroaci dhe prej vitit 1999 operon ne tere Republiken e Kosoves. Eshte e specializuar ne : ndertime te larta, te uleta, fasada, renovime etj.

" Ndertimi me ne, eshte ivesitim i sigurte "

Tel: 044 332 002, 747 510 ( Viber, Whatsapp )
Facebook: Plluzhinagroup
Emal: Plluzhinag@gmail.com
Informata rreth publikuesit
pg
Skënderaj
+37744747510
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »