SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.P.SH Alteco
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
ID e produktit :
97274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshëndetje të nderuar
Ju ofrojmë tonera të prodhimit vendor,me cilësi të lartë si dhe shërbime apo servisim të printerëve.
Transportin e keni gratis.
Garancion 2 vjeqar.
Për informata shtesë rreth nesh mund të hyni në web site tone: www.alteco-ks.com 
Në attach mund të shkarkoni ofertën tonë.
Risi tani ju ofrojme edhe tonera color per printeret e HP dhe Canon.


Me Respekt
Betim Matoshi
044 993 233

Alteco
Rr.Metush Krasniqi – Gjilan www.alteco-ks.com 
Tel: 038 551 540 cel: 044 150 676, e-mail: info@alteco-ks.com
Informata rreth publikuesit
Betim
Pristina
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »