SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET QENI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
ID e produktit :
97279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet qeni qe e shihni ne foto.

Qeni eshte shum i ri hala si ka mbush dy vjet.
Asht shum i de
gjushem ne komanda; besnik ndal antareve te familjes; ka shkathtesi te shkelqyera luftarake, dy here i shpallur kampion ne gara komunale ne viti; ka nje gzof shum te bukur siq e shihni edhe ne foto...
Arsye e shitjes asht se tani kam marr nje kelysh 3 muajsh amerikan dhe nuk mund te kujdesem per te dyt.

Pres bleres serioz qe jan adhurus te qenve te mdhadh.
Qmimi sipas marrveshjes!
Informata rreth publikuesit
Artan
Viti
049450373
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »