SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iphone 4s Qmimi 140€
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
ID e produktit :
97283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 4s 16gb nuk bllokon osht i ruajtur dhe pak i perdorur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Pristina
045517817
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »