SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia-villa ne Ulqin
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
ID e produktit :
9729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Ulqin (Mali i zi) ne lagjen Pinjesh lagje e urbanizuar, 700m nga hoteli Albatros. Shtepia eshte e ndare ne tri apartamente nga 65m2, dhe ka kete renditje: kati i pare eshte e gjitha hapsire e cila i permban dhomat e gjumit , dhomen e dites dhe kuzhinen me banjo, ndersa kati i dyte ka dy apartamente me nga dy dhoma te gjumit,dhoma e dites, kuzhina, banjo dhe terasa. Te tri apartamentet jane te mobiluara, poashtu ka edhe garazha per dy vetura.

Shtepia eshte e shtrire ne nje hapsire prej 2 Ari dhe ka nje pamje shume te bukur. Cmimi prej 230.000euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »