SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ngjyre per floket pa Ammoniak
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje ngjyre e teknologjise se re ne forme kremi perdoret per:

+Ata qe duan te ngjyrosin floket e tyre natyrale dhe desherojne ngjyre te "embel"e delikate.

+Jane te ndjeshem nga ammoniaku.

+Duan te ngjyrosin shpesh floket e tyre.

+Kane demtuar floket e tyre shume nga perdorimi i kimikateve.

+Deshirojne nje produkt te ndryshem te cilesise se larte.

Permban Omega 3, Omega 6 dhe Vitamine F

Made in Italy
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »