SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajnimi për Instalime Elektrike
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
97344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qendra Don Bosko Prishtinë organizon trajnimin ne Istalime Elektrike.
Trajnimi mbahet ne laborator modern dhe me nje staf shume profesional.
Me perfundimin e trajnimit kandidatet pajisen me certifikata.

Kohezgjatja e trajnimit : 3 muaj
tel. 038 603 169
Informata rreth publikuesit
DonBosko
Prishtinë
038 603 169
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »