SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajnim për EDUKATORE
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
97348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qendra Don Bosko Prishtinë organizon trajnimin për Edukatore.
Te gjitha grate dhe vajzat që kanë të përfunduar shkollen e mesme mund te jene pjese e keti trajnimi i cili mbahet ne laborator modern dhe me nje staf shume profesional.
Me perfundimin e trajnimit organizohet praktika neper çerdhe dhe në fund kandidatet pajisen certifikata.

Kohezgjatja e trajnimit : 6 muaj
Na kontaktoni ne tel. 038 603 169
Informata rreth publikuesit
DonBosko
Prishtinë
038 603 169
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »