SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iphone4 , 32gb
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
ID e produktit :
97424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 4 me 32g shum pak i perdorur dhe punon shum shpejt i ruajtur nuk ka asnje grrith
Informata rreth publikuesit
Erza
044239715
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »