SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tespishte
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Permbajtja:

1 margarin
1 gote qumesht
1 gote miell mistri
Gjyse qese kokos
Gjyse qese susam
Miell gruri(deri sa te trashet brumi)

Pergatitja:
E shkrijme margarinen pastaj e heqim nga zjarri, ia hedhim qumeshtine dhe perberseit tjere , i perzijme deri sa te behet brumi jo shume i forte, e shtrijme ne tepsi,e prejme dhe e pjekim. Dhe ne fund e derdhim sherbetin ne tespishte derisa sa eshte e ftofte. Dmth sherbeti i nxehte-tespishtja e ftofte.


Ju befte mire.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »