SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkojme partnere per nje call center
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
ID e produktit :
97534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te Tiranes kam nje Call center dhe kerkoj partnere per te rritur biznesin.

Per me shume detaje mund te shkruani te adresa e emailit:
center_call@ymail.com
Informata rreth publikuesit
center_call
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »