SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mesim shtes
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
ID e produktit :
97553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm mesim shtes per nxenes/e te klaseve te I, II, III, IV dhe V ne te gjitha lendet qe kan ne shkolle ne te gjitha veshtiresit dhe sipas interesit te tyre ofrojm orare te pershtatshme dhe or qe iu nevoiten edhe jasht normes se parapar.
Mesimdhenie cilesore me nivel te studimeve master.
Per inf, shtes mund te kontaktoni ne 044/049 618 474
Informata rreth publikuesit
Behar
Fushë Kosovë
044/049 618 474
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »