SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pajisje Shtepiake (Geneva-Impex)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '13
ID e produktit :
9756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pajisje Shtepiake (Geneva-Impex)

ZBRITJE !

RISI RISI !
E merkure 24.07.2013 - KONTIGJENT I RI

-----------------------------
- Frigorifer - Duke filluar nga 70 Euro
- Lavatriqe - Duke filluar nga 80 Euro
- Shporet Elektrik - Duke filluar nga 90 Euro
----------------------------

Bejm shitjen e pajisjeve te ndryshme shtëpiake me shumicë dhe pakicë..

Adresa : Magjistralja Ferizaj - Prishtine, fshati Prelez .
Nr. Kontaktues : 045262915
Informata rreth publikuesit
Geneva-Impex
Ferizaj
044 946 434
Magjistralja Ferizaj - Prishtine, fshati Prelez . [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »