SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apple iMac --- Vetem 130 Euro
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
ID e produktit :
97622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Apple iMac i ardhun nga Gjermania, shum i ruajtur ne gjendje super te mire, me tastatur dhe maus te vetin origjinal Apple.
Pasi qe nuk po di me perdor dhe eshte ne gjuhen gjermane jam obliguar ta shes me nje qmim shum te lire.

Per me shume info rreth Kompjuterit
Tel: +37745346941
Informata rreth publikuesit
sokol
Ferizaj
+37745346941
Rr. Enver Topalli (Afer KEDS-it) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »