SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hard Disk 750GB
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
ID e produktit :
97683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet HARD DISK 750 GB ne gjendje te mire, i gatshem per perdorim dhe i pajisur me Windows 8 te aktivizuar, eshte per laptop.
Mund te kontaktoni edhe ne numrin 044709262
Whatsapp,Viber...
Celular Banese iPhone Samsung S3 S4 6 Prishtine Laptop Shtepi Veture iPad Tablet 3gs
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »