SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Resiver Conax - Digitalb, karta smart (abonim i skaduar) dhe LNB dy kokeshe
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
ID e produktit :
97705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rsiveri Conax HD= Digitalb, Karta Smart (abonim i skaduar) dhe LNB (sy) 2 kokesh.

50 Euro te gjitha
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
049782800
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »