SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garniture L Simpo dhe Tavoline xhami Doimo
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
ID e produktit :
97706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garntiura Simpo e lekures ngjyre hiri me kualitet te larte. Garnitura eshte blere 1750 Euro para 1 viti (ende a ka at cmim te Hajdini) kurse shitet per vetem 800 Euro, kurseni 1000 euro.

Tavolina Doimo e xhamit te kalitur *tempered glass", e blere 270 euro, shitet per vetem 100 euro.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
049782800
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »