SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tharëse me dru dhe me Rrymë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
97714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes tharse me dru me 60 mrezha si dhe me rrym me 40 mrezha per tharjen e bimeve kepurdhave dhe frutev malore qmimi sipas marrveshjes na kontaktoni edhe ne viber +37744425003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
F
Prishtinë
045350300
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »