SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjeshter - Mirmbajtes Shtepiak
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
ID e produktit :
97728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeshter Shtepiak, Punoj si mjeshter gjitha rreth shtepis Mirmbajtjes rregullues, Jam Besimtar dhe mundohem me kry punen ndershmerisht.

Per me shum qkado qe keni nevoj na kontaktoni dhe na sqaroni problemin qe keni

ju mirpresim...
044 240419
Prishtine
Informata rreth publikuesit
Mjeshter
Prishtinë
044240419
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »