SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kaldaja ( Shporeti ) per nxemje qendrore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
ID e produktit :
97807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kaldaja per nxemje qendrore me nafte , be gjendje shume te mire dhe cmim shume te volitshem !!

044-117-227
Informata rreth publikuesit
shpendi_h16
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »