SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Xbox 350
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
97871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet xbox350 me 4 cd dy joystick qmimi 150euro+me marreveshje nr kontakus ne viber dhe whats app +38649716760 ose vetem 049716760

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorian
049716760
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »