SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje Sportive-Glladiator-Viber-+38649507150
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
ID e produktit :
97922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes paisjen shum pak te perdorur HAMMER e cila kushton 1850 euro e ardhur nga Gjermania dhe shum pak e perdorur me nje qmim te arsyeshem.
Paisja eshte per te gjitha ushtrimet dhe te gjitha pjeset e trupit,Për pasije do te bindeni qe eshte shume pak e perdorur dhe ne gjendje te shkelqyer dhe shitet me nje qmim te arsyeshem.
Viber-+38649507150
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »