SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ankandi me artikujt e Ambasades Amerikane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
ID e produktit :
97965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gati per Ankandin e Drejtperdrejte me 03.10.15 ne oren 11:00.

Ankandi eshte i hapur per publik.

Depozita eshte 50 euro, ne qoftese nuk fiton asgje, te kthehen ate dite dhe ne qoftese fiton te kompenzohen ne cmim.

Malli eshte i ambasades amerikane.

Orari i Ankandeve eshte 10-6 cdo dite pervec te dieleve.

Lokacioni eshte ne Veternik 1km pertej Hotel Gorenjes (perballe lagjes 038).
Informata rreth publikuesit
Shtepia e Ankandeve Kosova
Prishtinë
045600050
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »