SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bicikleten Rixe
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
ID e produktit :
98165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten Rixe prej Gjermanije. Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt, posedon bandasha 2palsh, dinamen e ka ne bandashin e par siq shihet edhe ne foto, eshte alumin, dhe eshte e paisur me pjeset shimano.E shes me nje qmim te arsyeshem 120 edhe pse ka vler me shume.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hetem
Skënderaj
049459765
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »