SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Formatizim , servisim dhe mirmbajtje te kompjuterave ne shtepine tuaj !
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '13
ID e produktit :
9833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
" PC MAN " është kompani e cila merret me formatizimin , servisimin dhe mirmbajtjen e kompjuterëve në shtëpit e juaja ! ,-PC MAN ofron shërbime si :
- Formatizim ne shtëpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA ! :

- Windows 7 - 10 Euro
- Windows Xp - 10 Euro
(Po ashtu me kete qmim hyn te gjitha programet , antiviruset (ME LICENSE ) dhe lojrat te cilat ju keni deshir ti instaloni !! )

- Bëjm servisin e kompjuterit ne shtëpine tuaj , me qmim te pjeseve shum te volitshme !!


- Bëjm MIRMBAJTJEN e kompjuterëve në kompanitë , zyret , dhe qfardo biznisi !!
(ku kontrollohen , pastrohen dhe mirmbahen kompjuteret , ne menyre profesionale ! )

- Me rreth 10 vjet traditë pune , ne ju garantojm CILSI dhe PROFESIONALITET në punen tonë !
- Te diplomuar per IT , ne Cisco Network Academy AUK , Prishtinë !

Kontakti
044 155 762 , 045 223 723 ,
pcmankosova@gmail.com
Prishtine , Kosovë !!
Informata rreth publikuesit
Pc
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »