SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Buqeta dashuri në lulëzim
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dërgojeni këtë buqetë absolutisht të mrekullueshme, elegante dhe fantastike personit që dashuroni. Trëndafilat e bardhë me erë bebeje dhe gjethe të gjelbra në një buqetë të kombinuar në mënyrë të përsosur sjellë një freski pranverore.

Cmimi:9.95 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »