SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kuzhinën dhe një dollap
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
ID e produktit :
98444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kuzhinën dhe dollapin:

Kuzhina eshte e punuar nga druri me kualitet te larte, eshte ne gjendje shume te regullt e perdorur shume pak, gjithashtu me kuzhine vjen edhe aspiratori i kualitetit te larte.

Gjithashtu dollapi eshte ne gjendje shume te mire dhe shume funksiona, eshte i perdorur shume pak.

Cmimi per te dyjat eshte: 2000 Euro (I Diskutushem)

Kontakto: 049 897 109
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »