SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Korg TR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
ID e produktit :
98475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Korg Tr ne gjendje shum te rregullt, sinti posedon koferin per bartje dhe sete me ngjyra te ndryshme per dasma dhe ahengje , per me shum info mund te kontaktoni ne nr : 045 598 979
Informata rreth publikuesit
leonitrestelica
Prishtinë
045598979
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »