SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bicikleta Capriolo 2015 e re
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
ID e produktit :
98495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten Capriolo pa perdor e re ne gjendeje super te mire me 21 shpejtesi,frenat me Disk, ndrrusit e shpejtesive SHIMANO me ni fjal gjitha extra dhe origjinale,vetem ai qe merr vesh ne bicikleta e din qka eshte.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Dardanë
044644915
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »