SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkojme bashkebanuese
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
ID e produktit :
98591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkojme bashkbanuese, banesa gjendet tek qafa ka kushte shum te mira na duhet nje vajz si cimerk. banesa ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin qmimi per person 60 euro.
nr:045542243
Informata rreth publikuesit
Suhejla
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »